papasakok draugui
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+
Saules radijas
5 (100%) 1 vote

saules radijas Ankščiau besivadinantis ”Šiaulių radijo centras”, Saulės radijas gyvuoja jau nuo 1989ųjų spalio. Dabar ši radijo stotis gali pasididžiuoti esanti didžiausias regioninis radijas šiaurės Lietuvoje. Be to, tai seniausias komercinis radijas Lietuvoje, tad nenuostabu kad jame sukaupta daug naujų idėjų ir įdomių projektų.

Ši radijo stotis siekia patenkinti įvairios muzikos stiliaus klausytojus, grodama tiek naujausius ir populiariausius muzikos hitus, tiek transliuodama gurmanišką muzikos stilių pavakarių metu. Stotyje, taipogi, išgirsi žinias ir pokalbių laidas

Saulės radijui svarbiausias aspektas yra darnus kolektyvas, radijas tiki, kad tai didžiausia vertybė. Būtent dėlto radijo komanda yra šilta, draugiška ir paprasta , skatinanti savo klausytojus paskambinti, rašyti ir tiesiog aptarti problemas esant bet kokiam reikalui. Tai tarsi draugas, siekiantis padėti visose gyvenimo srityse. Kaip pats radijas sako, jis nori palaikyti savo klausytojų emocijas ir tapti jų gyvenimo dalimi. Tiesą sakant, pasiklausius šio radijo stoties iškart pajusi darnaus ir draugiško kolektyvo aurą, tad tikrai negalima abejoti jų sėkmės formulės kokybe.