Opus

m1lietus

lrt_radijas

radiocentras
russkoje radiorelaxfm

goldfmzipfm

ziniu_radijasPower hit radio m1_pliuspukas
radijo stotis "European hit radio"radijo stotis "Laluna"radijo stotis "Marijos radijas"radijo stotis "Rock FM"

Radijo stotis OPUS priklauso LRT nacionalinio radijos tinklui, kartu su radijo stotimis “Klasika”, “LRT radijas” ir jaunimui skirtai “Opus3”. Opus yra viena jauniausių radijo stočių Lietuvoje, įkurta 2006-aisias. Visos šios nacionalinės radijo stotys yra transliuojamos internetu.

Pati radijo stotis teigia, kad tai 20-35 metų publikos radijo stotis. “TNS-Gallup” tyrimų duomenys parodė, kad šios stoties didžiąją klausytojų dalį sudaro aukštąjį išsilavinimą turintys vyriškos lyties klausytojai. Tai neturėtų būti siurprizas, kadangi stotis fokusuojasi į intelektualią ir kūrybišką publiką. Tačiau, be abejonės, šioje radijo stotyje laukiamas kiekvienas.

Čia yra vedamos įvairios skirtingo pobūdžio laidos, kurios gilinasi į skirtingus gyvenimo aspektus bei klausia savo klausytojų nuomonės. Grojami muzikos stiliai šioje stotyje yra gana įvairūs, nuo rocko iki jazzo, tad gali būti tikras kas išgirsti savo favoritus. Muzikinį repertuarą sudaro ir europietiškos, ir Azijos ir Afrikos tautų muzika. Tiesą sakant čia galima išgirsti niekur kitur negirdimų kūrinių, nes Opus leidžia pasireikšti kūrybiškai muzikai. Turint tai omenyje, radijas tikrai neatitinka Lietuvoje gerai žinomų komercinių standartų, vyraujančių kitose radijo stotyse.