papasakok draugui
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email

extra fm radioRadijos stotis EXTRA FM įkurta 2002-aisiais, o jos publiką sudaro stilingi klausytojai, kurie mėgaujasi gyvenimu.

Extra FM transliuoja tiek muziką, tiek informacinio pobūdžio informaciją. Dažniausiai grojama muzika – populiariausi muzikos topai, didelis dėmesys taikomas gold, oldies laikotarpio muzikai, siekiant pamaloninti ir 80ųjų bei 90ųjų muzikos gerbėjus. Rock muzika sudaro trečdalį šioje stotyje grojančios muzikos, likusią dalį skiriant dažniausiai besiklausomai Pop muzikai. Muzikos ritmas radijos stotyje “kala” visą parą, tad gali jos klausytis kada tik panorėjęs.

Jei domiesi informacinėmis naujienomis ir idėjomis, eterio fone aptiksi naujausias regionines ir pasaulines naujienas, vedamas įdomias diskusijų laidas ir netgi pateikiamus profesionalius komentarus apie įvairius gyvenimo aspektus, apžvelgiant visuomenines aktualijas.

Extra FM šūkis “Gero skonio radijas”. Norint tai pasiekti, radijo stotis stengiasi suderinti linksmumą su novatoriškumu ir prieš tai diskutuotu informatyvumu. Kad jiems tai puikiai pavyksta parodo jų Facebook fanų skaičiaus rezultatai, jų fanų skaičius siekia netgi vieną milijoną! Turint omenyje, kad stotis atsidarė tik 2002 metais, tai yra tikrai didelis pasiekimas.