Pulsas

  • https://pulsas.lt/stream
  • Pulsas

m1lietus

lrt_radijas

radiocentras
russkoje radiorelaxfm

goldfmzipfm

ziniu_radijasPower hit radio m1_pliuspukas
radijo stotis "European hit radio"radijo stotis "Laluna"radijo stotis "Marijos radijas"radijo stotis "Rock FM"
Apie radijo stotis „Pulsas”

pulsas

Tai aukštaičių radijo stotis, esanti vienintelė radijo stotis, kuri transliuoja Panevėžio apskrityje. Pulsas akcentuoja itin įvairią auditoriją, ypatingai 16-60 metų įvairaus išsilavinimo, požiūrio ir pomėgių aukštaičius. Žinoma, radijo gali klausytis ir kiti lietuviai, nors vertėtų turėti omenyje, kad didžiausia informacijos dalis bus skirta Aukštaitijos rajonui. Tiesą sakant, apklausos ir tyrimai parodo, kad šioje stotyje dažniausiai apsilankantys klausytojai yra 20-39 metų Aukštaitijos gyventojai.

Tai itin aktyvi stotis reklamos aspektu ir siūlo nedidelius reklamos įkainius, pritraukiant daug reklamos užsakovų, įskaitant vienas didžiausių Lietuvos kompanijų kaip AB „Lietuvos draudimas”, UAB „Statoil-Lietuva”, UAB „Omnitel” ir dar daugiau. Bendradarbiauja netgi su užsienio didžiausiomis reklamos agentūromis kaip „Media House”, „Media Pool”, „Creative Media Services” ir t.t. Pulsas radijo stotis yra viena geriausių alternatyvų, norint pareklamuoti savo arba kompanijos prekes ir paslaugas, bei siekiant išgarsinti kompanijos vardą. Išnaudok šią galimybę, jei turi progą!

Be abejonės, kaip ir dauguma kitų radijo stočių, radijo stotis transliuoja įvairaus stiliaus muziką. Tad šioje stotyje tikrai turėsi pasirinkimą, atsižvelgiant į šios radijo stoties įvairovės aspektus.


Kontaktai

  • UAB „RADIJO PULSAS
  • tel. +370 674 76435
  • Studijos tel. 8 45 595959
  •  info @ pulsas.lt

Miestas Dažnis
Biržai 107,3 MHz
Panevėžys 96,6 MHz

Interneto svetainė:


Tau taip pat gali patikti: