papasakok draugui
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email

taurages-radijasTauragės radijas pirmą kartą pasirodė eteryje 2011-aisiais metais, iki to laiko Tauragė buvo likusi kaip vienintelis rajonas neturėjęs savo radijo stoties.

Šiuo metu radijo kolektyvą sudaro dvylika aktyvių narių. Nors iš šalies tai galėtų atrodyti ir gana mažas skaičius, tačiau radijas parodo produktyvią veiklą, kuri atsispindi radijo programoje. Radijas rengia įvairias laidas, tiek apie kultūra, tiek apie sportą. Čia galima išgirti naujausias Lietuvos ir pasaulines žinias ir pasimėgauti įvairaus stiliaus muzika.

Žinoma, pagrindinis Tauragės radijas tikslas yra patenkinti Tauragės ir apylinkių gyventojų informacinius poreikius, tačiau, radijas nenori tapti vien informaciniu transliuotoju, bet siekia tapti ir Tauragės kultūrine širdimi. Tai puikiai atsispindi įdomioje šio radijo veikloje. Radijo stotis kasmet rengia nominacijų ceremonija ”Tauragės metų žmogus”, apdovanojant ir dalinantis informacija apie didžiausius Tauragės visuomenės pasiekimus. ”Tauragės močiutė” tai kitas gerai žinomas radijo konkursas-varžytuvės. Taip radijas padeda augti Tauragės bendruomenei, kas ir yra pagrindinis šio radijo siekis. Radijo stotis kviečia visus prisijungti prie šio augimo. Galų gale, stotis tik tiek vyreniai, tiek jaunesniai publikai.

Miestas Dažnis
Tauragė 98,2 MHz
  • Adressas: Vytauto g. 83, Tauragė 72215
  • Telefonas: (8-602) 56556
  • Interneto svetainė: tauragesradijas.lt