Zip FM

  • http://transliacija.zipfm.lt/zipfm128.mp3
  • ZIP FM
m1lietus

lrt_radijas

radiocentras
russkoje radiorelaxfm

goldfmzipfm

ziniu_radijasPower hit radio m1_pliuspukas
radijo stotis "European hit radio"radijo stotis "Laluna"radijo stotis "Marijos radijas"radijo stotis "Rock FM"

Radijo stotis „Zip FM”

ZIP FM – top radijo stotis viena jauniausių Lietuvoje, pradėta transliuoti 2005-aisiais liepos 1 dieną. Tačiau, tai tikrai nesutrukdo Zip FM būti vienu populiariausiu radiju Lietuvoje, kasdien pritraukiančiu apytiksliai 100 000 klausytojų.

Radijas yra ypatingas tuo kad leidžia klausytojams pasimėgauti skirtingais muzikos stiliais. Tačiau, vertėtų pripažinti, kad dažniausiai grojama muzika yra elektroniniai hitai ir šokių hitai. Radijas, taipogi, siūlo įvairias skirtingas laidas. Pagal savo siųstuvų skaičių Lietuvoje užima 3-iąją vietą.

zip fm

Be viso to, ši radijo stotis turi Naktinią Zip Clubbing laidą, kurioje yra pristatomos žinomiausios klubinės laidos su geriausiais pasaulio didžėjais. Jei esi klubinės muzikos gerbėjas ar nori išgirsti populiariausius pasaulinius hitus, tau tikrai nereikia ilgai galvoti-ši stotis kaip tik tau!

Zip FM komanda, nors ir nedidelė, bet gana originali. Tiesą sakant patys darbuotojai save apibūdina draugiškais, charizmatiškais, chuliganiškais ir unikaliais, siekiančiais “nurauti stogą”. Tuo atžvilgiu lengvai suprantama, kad radijo stotis akcentuojasi į jaunimo auditoriją, kuri siekia neatsilikti nuo pasaulinių tendencijų, bei nori likti informuotais apie pramogines pasaulines naujienas. Klausytojų komentarai, nuomonės ir pasakojimai yra vienas iš pagrindinių radijo akcentų.

Radijo stoties „ZIP FM” FM dažniai

Miestas Dažnis
Kaunas 104.1 MHz
Klaipėda 92.5 MHz
Marijampolė 100.8 MHz
Panevėžys 99.1 MHz
Šiauliai 88.2 MHz
Tauragė 105.7 MHz
Utena 105.0 MHz
Vilnius 100.1 MHz

Kontaktai

  • Studijos telefonas: (8 5) 241 10 10
  • Laisvės pr. 60, 05120 Vilnius
  • info@zipfm.lt
  • Tinkalapis: zipfm.lt

Tau taip pat gali patikti: