papasakok draugui
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+
Easy FM
4.71 (94.29%) 7 votes

easy fm radijasŠi radijo stotis nesuteikia jokio specifinio apibrėžimo savo publikai, kadangi ji yra tinkama įvairiems klausytojams ir bet kurioje situacijoje, tiek darbe, tiek ir poilsio metu. Easy FM šūkis ”Gyvent Be Įtampos” parodo, kad ši radijo stotis siekia suteikti pozityvumą.

Radijas fokusuojasi į muzikos transliavimą, skirianti jai netgi 90 procentų savo eterio, paliekant tik 10 procentų informacinio pobūdžio įvykiams ir pranešimams. Čia grojanti muzika yra lengvo pobūdžio, tokia kaip smooth jazz, lounge ir klasikinė.

Radijo stoties Easy FM unikalumas pasižymi tuo, kad tai vienintelė radijo stotis transliuojanti naktį, tad jei esi pelėda, galėsi bemiegėmis naktimis išgirsti ir įdomių dalykų, ne tik savo mėgiamos muzikos. Papildomai, šioje radijo stotyje galima pasveikinti savo pažįstamus, draugus ir artimuosius. Tad jei sieki ir nori nustebinti mylimą ar gerbiamą žmogų jam svarbia proga- turi puikų šansą.

Dar daugiau, čia vyksta jau klausytojų gerai žinomi žaidimai “Radijo guru” ir “Amžina kova” , kurie metą iššūkį išbandyti savo žinias. Šie žaidimai tikrai patiks visiems siekiantiems iššūkių ir norintiems lengvai pasivaržyti.

Miestas Dažnis
VILNIUS 101.5 MHz