papasakok draugui
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email

Mano FM“ – 2014 metais savo veiklą pradėjusi radijo stotis Kaune, kuri stengiasi patenkinti kiekvieno klausytojo norus. Transliuodama tiek hitus, tiek senesnius kūrinius, kurie konkrečiu metu yra ar buvo patys populiariausi – MANO FM tampa universalia visiems tinkančia radijo stotimi. Anksčiau per radijo imtuvus prieinama tik Kaune ir jo rajone, šiuo metu klausoma internetu visoje Lietuvoje.

„Mano FM“ transliuoja ne tik labai įvairią muziką, tačiau suteikia galimybę klausytis informacinių žinių, kurios padės paprasčiau suvokti Lietuvos ir pasaulio įvykius. Tuo pačiu domėtis diskusinėmis laidomis ir pareikšti savo nuomonę interneto teikiama pagalba. Jeigu ieškote ko nors universalaus ir tuo pačiu paprasto – MANO FM kaip tik geriausiai Jums tinkantis pasirinkimas.

Pagrindinės programos: „MANO TECHNOLOGIJOS“, „MANO RYTAS“, „MANO FM“ ir „KAUNAS ŠIANDIEN“. Radijo stoties šūkis – „Tai, kas geriausia!”. Stoties vadovas Aidas Totoraitis. Stotį galite rasti ir Facebook sukurtoje paskyroje, skirtoje fanams. Ji turi per 5000 sekėjų. Susisiekti elektroniu paštu galite per

  • Radijas „MANO FM“ transliuoja 94.4 Mhz dažniu Kauno mieste.
  • Radijo internetinė svetainė yra manofm.lt.
  • radijas at manofm.lt.
Miestas Dažnis
Kaunas 94.4 MHz