MANO FM

  • http://stream.manofm.lt/listen
  • Mano FM
m1lietus

lrt_radijas

radiocentras
russkoje radiorelaxfm

goldfmzipfm

ziniu_radijasPower hit radio m1_pliuspukas
radijo stotis "European hit radio"radijo stotis "Laluna"radijo stotis "Marijos radijas"radijo stotis "Rock FM"

Mano FM“ – 2014 metais savo veiklą pradėjusi radijo stotis Kaune, kuri stengiasi patenkinti kiekvieno klausytojo norus. Transliuodama tiek hitus, tiek senesnius kūrinius, kurie konkrečiu metu yra ar buvo patys populiariausi – MANO FM tampa universalia visiems tinkančia radijo stotimi. Anksčiau per radijo imtuvus prieinama tik Kaune ir jo rajone, šiuo metu klausoma internetu visoje Lietuvoje.

„Mano FM“ transliuoja ne tik labai įvairią muziką, tačiau suteikia galimybę klausytis informacinių žinių, kurios padės paprasčiau suvokti Lietuvos ir pasaulio įvykius. Tuo pačiu domėtis diskusinėmis laidomis ir pareikšti savo nuomonę interneto teikiama pagalba. Jeigu ieškote ko nors universalaus ir tuo pačiu paprasto – MANO FM kaip tik geriausiai Jums tinkantis pasirinkimas.

Pagrindinės programos: „MANO TECHNOLOGIJOS“, „MANO RYTAS“, „MANO FM“ ir „KAUNAS ŠIANDIEN“. Radijo stoties šūkis – „Tai, kas geriausia!”. Stoties vadovas Aidas Totoraitis. Stotį galite rasti ir Facebook sukurtoje paskyroje, skirtoje fanams. Ji turi per 5000 sekėjų.

  • Radijas „MANO FM“ transliuoja 94.4 Mhz dažniu Kauno mieste.
Miestas Dažnis
Kaunas 94.4 MHz

Kontaktai

  • Svetainė: manofm.lt
  • E-mail: radijas@manofm.lt
  • Tel.: +370 624 111 01

Jums taip pat gali patikti: Rock FM, Gold FM, Zip FM, M-1, Power Hit Radio, Extra FM arba visos radijo stotys.