papasakok draugui
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+
Neringa FM
5 (100%) 2 votes

neringa fm radijas
Klausytis per PC:
play EHR - european hit radio

 

Neringa FM pagrinde fokusuojasi į Neringos miestelio ir visos Žemaitijos vietoves, atkreipdamas dėmesį į šių regionų kasdienines naujienas ir gyvenimo ritmą, stengdamasis informuoti šio regiono gyventojus apie jiems aktualias žinias. Tai bene populiariausias Pajūrio, Kuršių nerijos, radijas, kurio klausytojai klausosi maloniai leidžiant atostogas Pajūryje, besimėgaujant paplūdimio ir jūros gaiva. Tad jei lankaisi šiame regione, nepamiršk pasiklausyti šio radijo, kadangi čia išgirsti ir pažintines laidas, bei informaciją apie labiausiai lankytinas krašto vietas, bei tiesiogines transliacijas apie mieste vykstančius renginius. Be to, ši radijo stotis transliuoja visą parą internetu.

Neringa FM muzika yra labai įvairi, čia rasi ir jazz, ir pop, ir chill, ir classic, ir rock muzikos. Radijo stoties kolektyvas tiki, kad būtent tai ir yra pagrindinis akcentas, kuris pritraukia šio radijo klausytojus. Tad jei tu vienas iš tų, kuriam greit pabosta klausytis vieno žanro muzikos, ši stotis pamalonins tavo dieną savo skirtingo pobūdžio muzika.

Radijas dalinasi tik pozityviausiomis naujienomis ir muzika, kuri sukelia geras emocijas. Tad gali būti tikras, kad tokia muzika, tiks bet kuriuo paros metu ir bet kurioje vietoje.