Vaikų radijas


m1lietus

lrt_radijas

radiocentras
russkoje radiorelaxfm

goldfmzipfm

ziniu_radijasPower hit radio m1_pliuspukas
radijo stotis "European hit radio"radijo stotis "Laluna"radijo stotis "Marijos radijas"radijo stotis "Rock FM"

Kaip pats radijo stoties pavadinimas nusako, Vaikų radijas skirta mažiesiems 0-12 metų klausytojams. Tačiau visiškai nesvarbu jei esi vyresnis, ar gyveni Lietuvoje, ar esi kitame pasaulio gale-mažieji lietuviukai čia yra visados laukiami.

vaiku-radijas

Verta paminėti, kad tai pirmoji lietuviška radijo stotis Lietuvoje skirta vaikams. Radijo stotyje galima išgirsti ne tik vaikišką smagią ir nuotaikingą muziką, bet ir šviečiamojo tipo rengiamas muzikinio pobūdžio laidas, kartu su pamokėlėmis. Be viso to, Vaikų radijas siūlo žaidimus ir piešinių, nuotraukų, eilėraščių kūrimo konkursus skirtiems ir mažiesiems ir visai jų šeimai. Be vis to, kviečia dalintis pasiūlymais ir palinkėjimais. Tai parodo, kad radijo stotis puikiai suderina vaikų pramogas su tobulėjimo aspektais.

Čia kasdien susirenka nuo 2000 iki 7000 klausytojų, o pats radijas yra įtrauktas į televizijos gerai žinomą “Gala” paketą. Pati radijos stotis nori tapti tikru ir nuoširdžiu vaikų draugu, linki savo mylimiems klausytojams išmokti svajoti, tikėti savo svajonėmis ir jų siekti. O juk pasiekti svajonę kartu su bendraminčiais ir draugais yra daug lengviau!

Miestas Dažnis
VILNIUS 94.9 MHz

Interneto svetainė:

vaikuradijas.lt