papasakok draugui
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email

xfm-radijaTurbūt, nebūtų klaidinga pavadinti XFM radijo stotį dvasinga, kadangi ji gana stipriai akcentuoja dorą muziką ir dalinasi Dievo ir Jo pasaulio skelbimu. Tačiau tai tikrai ne vienintelis šios stoties siūlomas konceptas. Radijo stotis buvo įkurta 2004-aisiais.

Dauguma susidaro įspūdį, kad stoties eteris skirtas vien vyresnio amžiaus publikai, bet tai tikrai nėra tikra tiesa, kadangi čia galima išgirsti ir laidas skirtas jaunimui, bei vaikams. Teisingiau būtų akcentuoti, kad XFM kviečia klausytojus, norinčius atsakingai sukurti Lietuvos ateitį, tiek išsilavinusį jaunimą, bei jaunas šeimos, tiek esamus vadovus ir būsimus lyderius. Papildomai, radijas transliuoja miniatiūras ir mini spektaklius internetu. Tai ypatingai puiki galimybė tiems, kurie nori ir neturi galimybės, bet norėtų pasijusti esantys spektaklio šurmulyje.

Kaip jau minėta prieš tai, radijo stotis orientuojasi į religinės katalikų visuomenės vystymasį, siekiant padėti savo klausytojams gyventi dorovingai ir teisingai. Sekmadienio diena yra skirta kriščioniškoms šios radijo stoties laidoms bei muzikai.

Radijas teigia, kad jis siekia brandinti ir tarnauti Lietuvos bendruomenei, todėl akcentuoja tik kokybiškas objektyvias žinias, stengiantis suteikti didžiausią profesionalumą, kartu dovanojant progą tikintiems kurti ir skelbti Dievo žinias. Galiausiai, X FM tiki paprastu gyvenimu ir žmonių paprastumu.

Miestas Dažnis
Biržai 88.5 MHz
Kaunas 88.1 MHz
Klaipėda 91.4 MHz
Panevėžys 106.9 MHz
Vilnius 100.5 MHz

Interneto svetainė:
xfm.lt