papasakok draugui
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+
Radijas TAU
3.5 (70%) 2 votes

radijas tauRadijas TAU gali pasigirti esanti viena seniausių stočių Kauno mieste, pradėjusi transliuoti 1993-aisias. Radijo kolektyvas radiją apibūdina esant linksmai rimta radijo stotimi. Galbūt pradžioje ir skamba neįtikėtinai, bet, pasirodo, tai tikrai įmanoma. Gali būti tikras, kad su šiuo radiju neliūdėsi, kadangi jis itin stengiasi pralinksminti kiekvieno savo klausytojo dieną.

Kaip ir Neringa FM, ši radijo stotis leidžia skirtingo pobūdžio muziką, tad čia renkasi visų muzikos stilių mėgėjai. Į tai įeina ir naujausi, populiariausi hitai ir 90ųjų muzika. Radijas siekia klausytojus užkrėsti malonia muzikos ir tiki, kad tokia muzika visad pakels nuotaiką.

Be muzikos linksmybių, radijas dalinasi ir Lietuvos bei pasaulio žiniomis. Be viso to, Radijas TAU stotyje dažnai svečiuojasi įžymūs Lietuvos žmonės. Stoties privalumai visu tuo nesibaigia. Jei ieškai pažinčių ar nori pabendrauti, tau tikrai patiks šio radijo gerai žinoma laida pavadinimu “SMS Karštoji linija”. Šioje laidoje klausytojai gali bendrauti, susipažinti, galbūt net užmegzti romantiškus santykius naudojantis SMS žinučių pagalba.