Znad Wilii

  • http://play.zw.lt:8000/zw128
  • Znad Wilii


radijo stotis M1radijo stotis LRT radijasradijo stotis - Radiocentrasradijo stotis Lietusradijo stotis Power Hit RadioRusskoje radioradijo stotis M1+Radijo stotis Relaxradijo stotis - Ziniu radijasradijo stotis Zip_fm radijo stotis "Gold FM"radijo stotis "Pūkas" 


znadi_wilii_fm

Radio „Znad Wilii“

Znad Willi yra transliuojama internetu naudojantis analoginio antžeminio radijo transliavimo tipą. Pats Znad Willii pavadinimas išvertus į lietuvių kalbą reiškia “Nuo Vilijos krantų”. Ši radijo programa transliuoja visą parą lenkų kalba, tačiau dalis informacijos yra pateikiama ir lietuvių bei rusų kalbomis.

Apytiksliai 80 % viso eterio transliacijos sudaro transliuojama visuotinai pripažinta ir lenkiška muziką. Kiekvieną valandą per šią radijo stotį yra transliuojamos žinios apie Lietuvos, Lenkijos ir Europos naujienas lenkų kalba, įskaitant ir rusų bei lietuvių kalbų santraukas. Taipogi, radijo stotis dalinasi ir informacinio, kultūrinio ir religinio pobūdžio laidomis, bei įvairiais konkursai ir reklama, visa tai transliuojama ir lenkų ir lietuvių ir rusų kalbomis.

Radio Znad Willi siekia sukurti jaukią ir smagią aplinką lenkų bendruomenei ir ja besidomintiems Lietuvos gyventojams.

Miestas Dažnis
Vilnius 103.8 MHz

Kontaktai

  • Tinkalapis: zw.lt
  • Tel. +37052490877
  • Laisvės pr. 60 LT-05120 Vilnius