Tavo balsas

  • https://c18.radioboss.fm:8529/stream
  • Tavo Balsas

m1lietus

lrt_radijas

radiocentras
russkoje radiorelaxfm

goldfmzipfm

ziniu_radijasPower hit radio m1_pliuspukas
radijo stotis "European hit radio"radijo stotis "Laluna"radijo stotis "Marijos radijas"radijo stotis "Rock FM"

Radijo stotis „Tavo Balsas”

Mūsų radijo stotis patiks tiems, kurie pasiilgo ne tik nuolat besikartojančios muzikos komercinėse radijo stotyse, bet ir nostalgiškų, auksinių Lietuvos bei užsienio hitų, Mes grojame tokius hitus, kurių kitos radijo stotys jau negroja ir jie yra užmiršti.

Kai kurie mūsų eteryje grojami muzikiniai kūriniai yra skaitmenizuoti iš juostų ar audio kasečių, tad čia išgirsite ne tik naujausius hitus, bet ir nostalgiško audio kasetės ar juostos šnypštimo grojant senam nostalgiškam kūriniui. Šis radijas groja įvairaus stiliaus bei įvairių laikų muziką, taip pat ir atliekamą neįgaliųjų kolektyvų. Visas laidas ir rubrikas veda žmonės su negalia.

Istorija

2005 m. Gruodžio 24 d. buvo pristatyta akliesiems ir silpnaregiams skirta radijo stotis „Tavo balsas”. Ji buvo girdima visame Kaune. Dažniu – 94,4 MHz imta transliuoti muzika. Vėliau buvo galima išgirsti žinias, skelbimus, orų prognozę, akliesiems ir silpnaregiams aktualią informaciją. Bėgant laikui radijo stotis neišsilaikė ir transliacijas Kaune nutraukė, tačiau 2023 metais, mažoji bendrija „Unikalios paslaugos”, bendradarbiaudama su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga bei kitomis neįgaliųjų organizacijomis atkūrė šią radijo stotį internetiniu adresu TavoBalsas.fm.. „Tavo balso” laidose anonsuojami renginiai, pasakojama apie pasikeitusio neįgalaus asmens pažymėjimo išdavimo tvarką, apie centrus, kuriuose galima koreguoti regą ir pan. Taip pat eteryje rengiamos naujausios žinios, technologijų bei muzikos ir kitos pramoginių naujienų rubrikos. Mūsų radijas naudingas ne tik turintiesiems regos negalią, bet ir visiems, kurie nori pažinti regos ar kitą negalią turinčių žmonių pasaulį.

Kontaktai

  • ​Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga
  • Tavo balsas
  • Tinklalapis: www.tavobalsas.fm/

Jums taip pat gali patikti: