Svetur

  • http://svetur.intellmedia.lt:8282/tiesiogiai.mp3
  • Svetur

m1lietus

lrt_radijas

radiocentras
russkoje radiorelaxfm

goldfmzipfm

ziniu_radijasPower hit radio m1_pliuspukas
radijo stotis "European hit radio"radijo stotis "Laluna"radijo stotis "Marijos radijas"radijo stotis "Rock FM"

Stilius:  Pop muzika

Lietuvos emigrantų radijas – radijo stotis „Svetur“ – tai pirmoji radijo stotis Šiaurės ir Pietų Airijoje skirta emigravusiam Lietuvos jaunimui ir ne tik. Stoties tikslas yra groti šiuolaikinę bei nuotaikingą muziką visiems ir taip pat skleisti informaciją apie vykstančius renginius, koncertus, lietuvių susibūrimo vietas Airijoje. Ši siūlo išgirsti TOP 10 populiariausių ir klausomiausių kūrinių radijo eteryje. Pagrindinis muzikos žanras yra pop muzika. Tik populiariausi kūriniai pasieks jūsų ausis kiekvieną šeštadienį nuo 18 valandos.

SVETUR padės Jums nenutolti nuo muzikinių naujienų bei karščiausių šių dienų hitų. Taip pat svetainėje galite sužinoti daugybę naudingos informacijos apie muziką. Kokybiški ir originalūs straipsniai laukia jūsų nuominių bei komentarų. Radijo stoties kūrėjai vertina kiekvieną savo svetainės lankytoją bei radijo klausytoją, taip pat tikisi jūsų palaikymo, siekia suburti ir suvienyti lietuvius, emigrantus klausytojus.

Radijo stoties „Svetur“ šūkis: „Muzikos niekada nebus per daug!”. Kiekvienas iš klausytojų turi galimybę prisijungti prie radijo stoties komandos. Jeigu jūs vertinate bei jums patinka muzika ir darbas eteryje, „Svetur“ komanda laukia jūsų žinutės. Svarbiausia bei populiariausia radijo laida yra vadinama „Sveturbiniai“. Tai pokštų laida jaunimui, kurią galite išgirsti tiesioginiame eteryje kiekvieno penktadienio vakarais. Laiką praleisite su šypseną, nes eterio chuliganai pasirūpins ne tik puikia muzika, tačiau jūsų ar draugų „išdurke“. Registruokite pažįstamus, o eterio komanda paskambins jiems ir pakels nuotaiką, tačiau ne tik jam, bet ir visiems „Svetur“ radijo klausytojams. Geros nuotaikos bombą „Sveturbiniai“ sprogdina kiekvieną penktadienio vakarą nuo 19 iki 21 valandos.

Radijo stotis Svetur internetu – kontaktai:

  • Tinkalapis: svetur.co.uk
  • info@svetur.co.uk