Radijo stotis A2

  • http://213.197.178.50:8000/A2stereo.m3u
  • A2
  • http://213.197.178.50:8000/A2stereo.m3u
  • A2
m1lietus

lrt_radijas

radiocentras
russkoje radiorelaxfm

goldfmzipfm

ziniu_radijasPower hit radio m1_pliuspukas
radijo stotis "European hit radio"radijo stotis "Laluna"radijo stotis "Marijos radijas"radijo stotis "Rock FM"

Apie „A2” radijas

a2 radijo stotysRadijo stotis „A2pasižymi ypatingai plačiu pasirinkimu, tiek muzikos tiek informacijos srityse. Tad ji tiks kiekvienam siekiančiam įvairovės. Čia renkasi publika, kuri stengiasi neatsilikti nuo šiuolaikinio gyvenimo detalių.

Radijo stotyje skamba įvairaus stiliaus muzika ir pasauliniai hitai, pradedant nuo klasikos ir užbaigiant lietuviškomis puikiai žinomomis estradomis, kurios verčia uždainuoti kiekvieną. Tai didelis pliusas, garantuojantis, kad kiekvienas muzikos gerbėjas atras sau patinkantį muzikos žanrą.

Radijo stotis, taipogi, dalinasi Lietuvos ir pasaulinėmis naujienomis, siekiant suteikti įdomaus pobūdžio žinias. Norint pagyvinti A2 eterį, radijo stotyje vyksta smagūs žaidimai ir įvairios laidos patraukiančios dėmesį. Radijo kolektyvas siekia komunikuoti su savo klausytojais, išklausyti juos ir prisitaikyti prie savo publikos poreikių.

Kaip ir dauguma naujausių radijo stočių, stotis akcentuoja norą suteikti pozityvumą. Ši radijo stotis nori paversti kiekvieno klausytojo dieną ypatinga. Kaip pats radijas sako ”linksmų akimirkų ir įdomios informacijos niekada nebus per daug”. Gali būti tikras, kad įdomios informacijos suteikimas tikrai yra šios stoties žaidimo koziris.


A2 daznis

Miestas Dažnis
Vilnius 96.4 MHz

Internetinis adresas:
a2.lt


Kitos radijo stotys: