Kelyje Kaunas

  • http://82.135.234.195:8000/kelyje_kaunas.mp3
  • KELYJE KAUNAS

m1lietus

lrt_radijas

radiocentras
russkoje radiorelaxfm

goldfmzipfm

ziniu_radijasPower hit radio m1_pliuspukas
radijo stotis "European hit radio"radijo stotis "Laluna"radijo stotis "Marijos radijas"radijo stotis "Rock FM"

Apie „Kelyje Kaunas”

„Radijas Kelyje”! Kaip pats pavadinimas nusako, ši radijo stotis skirta visiems, kurie yra kelyje. Tai keliautojų, vairuojančių, važiuojančių ir pramogaujančių žmonių radijas. Kelyje Kaunas pirmą kartą eteryje pasirodė 2000-aisiais metais, pradėjus transliuoti Kaune. Greitu metu ji tapo populiariausia radijo stotimi Kauno apskrityje. Šiuo metu radijo stotis turi net dvi skirtingas radijo stotis: Radijos stotis Kelyje Klaipėda ir Radijo stotis Kelyje Kaunas.

Tai aiški, praktiška ir informatyvi stotis vairuotojams, kadangi ji siekia suteikti aktualią informaciją vairuojantiems klausytojams, palydėti iš taško A į tašką B, drausmina, propaguoja kultūringą elgesį keliuose, praneša apie eismo įvykius, transporto kamščius ir svarbias kelių sąlygas. Juk tai tikrai tobula informacija keliaujantiems, kurie nori išvengti nemalonumų keliuose!

Nors šis radijas ir yra identifikuojamas kaip radijas kelyje, jis, taipogi, tiks klausytis ir esant namuose ar darbe. Galiausiai, svarbiausia yra tiesiog klausytis radijo ir būti šio radijo kelyje!

Neskaitant muzikos ir keliautojų informacijos, radijas transliuoja ir sporto žinias, bei kriminalus. Be abejones, negalima pamiršti ir muzikos, o šioje radijo stotyje skamba tik gera, laiko patikrina muzika ir nauji hitai.

Radijo stotis “Kelyje” skirta tau.


Kontaktai

  • kelyje_kaunasMob. tel. 8 611 42 222
  • Tel. 8 37 422 202
  • info@radijaskelyje.lt
Miestas Dažnis
Kaunas 105.9 MHz