Hot FM


m1lietus

lrt_radijas

radiocentras
russkoje radiorelaxfm

goldfmzipfm

ziniu_radijasPower hit radio m1_pliuspukas
radijo stotis "European hit radio"radijo stotis "Laluna"radijo stotis "Marijos radijas"radijo stotis "Rock FM"

hot_fmHOT FM pradėjo veiklą 2002-aisiais metais, pradžioje transliuojant tik Lietuvos pajūrio regionuose. Šiuo metu radijas yra išplėtęs veiklą ir transliuoja Lietuvos ir užsienio kūrėjų hitus, sukurtus ir išgarsėjusius per pastaruosius 15 metų. Tad gali būti tikras, kad šioje radijo stotyje aptiksi populiariausius ir klausytojų mėgstamiausius hitus.

Hot FM publika tai klausytojai siekiantys naujoviško ir šiuolaikiško gyvenimo, sekantys ir stengiantys neatsilikti nuo muzikinių naujienų, tuo pačiu metu gyvenantis aktyvų ir energingą gyvenimo stilių.

Šis radijas skiriasi nuo kitų tuo, kad jis siekia optimistiško gyvenimo grožio, nori sukurti itin pozityvią nuotaiką savo klausytojams, kuri jų teigimu, tikrai gali padėti sukuriant geresnes gyvenimo sąlygas. Galiausiai, juk tai ganėtinai logiška, pozityvus mąstymas priveda prie pozityvaus gyvenimo! Tad būtinai pasiklausyk šio radijo, jei tiki muzikos galia, esi optimistas, ar tiesiog patiri sunkų gyvenimo tarpą ar pablogėjusią nuotaiką. Klausytis mėgiamos muzikos ir kartu įgauti dienos pozityvumo dozę, atrodo, vienas yra lengviausių , gražiausių ir sveikiausių aspektų kiekvieno žmogaus savijautai.