papasakok draugui
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email

Klausytis per PC:
play EHR - european hit radio

hot_fmHOT FM pradėjo veiklą 2002-aisiais metais, pradžioje transliuojant tik Lietuvos pajūrio regionuose. Šiuo metu radijas yra išplėtęs veiklą ir transliuoja Lietuvos ir užsienio kūrėjų hitus, sukurtus ir išgarsėjusius per pastaruosius 15 metų. Tad gali būti tikras, kad šioje radijo stotyje aptiksi populiariausius ir klausytojų mėgstamiausius hitus.

Hot FM publika tai klausytojai siekiantys naujoviško ir šiuolaikiško gyvenimo, sekantys ir stengiantys neatsilikti nuo muzikinių naujienų, tuo pačiu metu gyvenantis aktyvų ir energingą gyvenimo stilių.

Šis radijas skiriasi nuo kitų tuo, kad jis siekia optimistiško gyvenimo grožio, nori sukurti itin pozityvią nuotaiką savo klausytojams, kuri jų teigimu, tikrai gali padėti sukuriant geresnes gyvenimo sąlygas. Galiausiai, juk tai ganėtinai logiška, pozityvus mąstymas priveda prie pozityvaus gyvenimo! Tad būtinai pasiklausyk šio radijo, jei tiki muzikos galia, esi optimistas, ar tiesiog patiri sunkų gyvenimo tarpą ar pablogėjusią nuotaiką. Klausytis mėgiamos muzikos ir kartu įgauti dienos pozityvumo dozę, atrodo, vienas yra lengviausių , gražiausių ir sveikiausių aspektų kiekvieno žmogaus savijautai.