Classic Rock FM

  • https://stream2.rockfm.lt/crf128.mp3
  • Rock FM
m1lietus

lrt_radijas

radiocentras
russkoje radiorelaxfm

goldfmzipfm

ziniu_radijasPower hit radio m1_pliuspukas
radijo stotis "European hit radio"radijo stotis "Laluna"radijo stotis "Marijos radijas"radijo stotis "Rock FM"

Apie „Rock FM”

Classic Rock FM dalinasi su savo klausytojais vien roko muzika. Žinoma, čia irgi atrasi roko įvairovės, gali išgirsti ir modernaus ir alternatyvaus roko, ir hard’n’heavy ir klasikinio roko.

classic-rock-fm-radijas

Taip tariant, tai visiškas roko pasaulis, į kurį yra įleidžiamas kiekvienas. Per pastaruosius metus stotis žymiai išsiplėtė. Seniau transliuojanti tik Vilniaus vietovėse, stotis šiuo metu transliuoja ir Kaune, patobulinusi signalo stiprumą.

Rock FM akcentuoja laukianti įvairaus amžiaus klausytojų. Galiausiai, radijo stotis tiki, kad rokas tikrai nėra tik paauglių muzika, nors ir gali būti vadinamas neatsiejama jaunimo kultūros dalimi. Juk, neveltui, šis muzikos stilius pabrėžiamas esantis pats įmantriausias.

Įkurta 2010-ųjų rugpjūtį, radijas siekia suburti roko mylėtojus ir padaryti šią radijo stotį brandžią ir populiarią tiek Lietuvos tiek pasaulio ribose. Norint tai pasiekti, Classic Rock FM stotis maloniai laukia ne tik pasiūlymų, bet ir kritikos iš savo klausytojų. Tad, jei esi roko gerbėjas ir nori pasisakyti roko temomis, tu gali būti vienas iš tų, padedančių išaugti šiai roko radijo stočiai.

Miestas Dažnis
Kaunas 90,3
Panevėžys 92,0 Mhz
Vilnius 87,8 MHz

Interneto svetainė:
rock.lt