papasakok draugui
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email


kelyje_kaunasKaip pats pavadinimas nusako, ši radijo stotis skirta visiems, kurie yra kelyje. Tai keliautojų, vairuojančių, važiuojančių ir pramogaujančių žmonių radijas. Kelyje Kaunas pirmą kartą eteryje pasirodė 2000-aisiais metais, pradėjus transliuoti Kaune. Greitu metu ji tapo populiariausia radijo stotimi Kauno apskrityje. Šiuo metu radijo stotis turi net dvi skirtingas radijo stotis: Radijos stotis Kelyje Klaipėda ir Radijo stotis Kelyje Kaunas.

Tai aiški, praktiška ir informatyvi stotis vairuotojams, kadangi ji siekia suteikti aktualią informaciją vairuojantiems klausytojams, palydėti iš taško A į tašką B, drausmina, propaguoja kultūringą elgesį keliuose, praneša apie eismo įvykius, transporto kamščius ir svarbias kelių sąlygas. Juk tai tikrai tobula informacija keliaujantiems, kurie nori išvengti nemalonumų keliuose!

Nors šis radijas ir yra identifikuojamas kaip radijas kelyje, jis, taipogi, tiks klausytis ir esant namuose ar darbe. Galiausiai, svarbiausia yra tiesiog klausytis radijo ir būti šio radijo kelyje!

Neskaitant muzikos ir keliautojų informacijos, radijas transliuoja ir sporto žinias, bei kriminalus. Be abejones, negalima pamiršti ir muzikos, o šioje radijo stotyje skamba tik gera, laiko patikrina muzika ir nauji hitai.

Radijo stotis “Kelyje” skirta tau.

Kontaktai

Miestas Dažnis
Kaunas 105.9 MHz